Mesleğinde 35 yılı aşkın deneyimi bulunan Zeki Toraman tarafından kurulan şirketimiz, 1995 yılından beri beton, tuğla, doğal taş veya benzeri (karot) delme ve kesme konularında uzman kadrosuyla müşterilerimize başarı ile hizmet vermektedir. Konularında eğitimli, üstün nitelikli personelimiz, en ileri teknoloji sahibi modern ekipmanlar kullanarak müşteri taleplerini en üst seviyede yerine getirmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimiz olduğundan hizmet kalitemizi yükseltmek için işletmemizde sürekli iyileştirme felsefesini uygulamaktayız. Yılların verdiği deneyim, yüksek kalite ve esnek hizmet politikamız ile daima müşterilerimizin yanında yer almaktan gurur duymaktayız.

Bize verilen görevleri icra ederken çalışma güvenliğini en ön planda tutmakda, insan ve çevrenin korunması için gerekli önlem ve tedbirleri dikkatle uygulamaktayız. Bir aile şirketi olarak biz değerlerimizi yaşatmak ve gelecek nesillere aktararak sorumlu davranmakta kararlıyız.

Memnuniyet ile hizmetindeyiz.

2007 den beri Almanya beton delme ve kesme meslek birliği (Fachverband Betonbohren und -sägen Deutschland e.V.) üyesiyiz. Logo Fachverband Betonbohren und -s&aumlgen
 

Karot Beton Delme

Delme kronun ucunda elmas tozuyla donatılmış ve son derece sertleştirilmiş segman ile beton ve benzeri materyaler işlemekteyiz. Bu delme kronları bir rakor, bir çelik kılıf ve elmas tozlu segmanlardan (diş) oluşmaktadır. Bu şekilde bir oluklu burguyla beton kesilmektedir. Bu yöntem hemen hemen sarsıntısız bir çalışma sağlar. Bir bağlayıcı ve soğutucu olarak suyun ilave edilmesi ile neredeyse tozsuz bir işlem mümkündür. Uygulama örnekleri: hat dizgesi ve besleme hattlar için açılan delikler, küçük boyut da beton yüzyeyi perfore etmek.


Hizmetlerimiz:
  • Delme çapı: Ø 12 - 1000mm
  • Delme derinliği: Normal koşullarda herhangi bir delme derinliği mümkündür, olağanüstü delme derinlikleri için lütfen bize başvurun.
  • Yaklaşık tozsuz çalışma
  • Meyilli ve baş üstü delme işlemleri
  • Bündige Kernbohrungen an Wände o.ä. sind ab einem Bohrdurchmesser von 100mm möglich
  • 350mm çapa kadar tuğla ve hafif beton kuru delme işlemleri


Resim 1: Karot Beton Delme

Kernbohrungen - Montage an der Wand

Beton Duvar ve Derz Kesme

Özel testeri yaprağı ucunda elmas tozuyla donatılmış ve son derece sertleştirilmiş segman ile beton ve benzeri materyalerı kesebilmekteyiz. Bu özel testere bıçakları ile aralıklar ve yarıklar kesilebilir. Bu yöntem hemen hemen sarsıntısız bir çalışma sağlar. Bir bağlayıcı ve soğutucu olarak suyun ilave edilmesi ile neredeyse tozsuz bir işlem mümkündür. Uygulama örnekleri: Cam ve kapı için aralıklar veya bölme hattı vs.


Hizmetlerimiz:
  • Duvar kesme makinesi ile mümkün olan kesme derinliği: 72cm
  • Derz ve zemin kesme makinesi ile mümkün olan kesme derinliği: 42cm
  • Yaklaşık tozsuz çalışma


Resim 1: Beton Duvar Kesme

Wandsäge - Montage an der Wand

Resim 2: Derz Kesme

Fugenschneider

Kariyer

Bir başarılı aile şirketi olarak sürekli amacımız hedeflerimizi taşıyabilen arkadaşları aramıza katmaktır.


Burdaki bağlantı link ile bize ulaşın:   Kariyer


Sertifikalar ve Download's